Fort Mill - April Klein
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 2 686 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (54d)
  5 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  113 Bay Shore Drive, Belmont, NC 28012
  Listing Courtesy Of: Buddy Harper Team Realty, [email protected]
  I ri - 829 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (25d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  103 Chadwick, Dallas, NC 28034
  I ri - 224 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  6.0 ba
  metra katrorë
  ac
  7944 Park Road, Charlotte, NC 28210
  Listing Courtesy Of: Michael Hoard, [email protected]
  I ri - 127 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1605 Old Dallas Highway, Dallas, NC 28034
  Listing Courtesy Of: EXP Realty LLC Mooresville, [email protected]
  I ri - 698 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (12d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3011 Patrick Place Circle, Clover, SC 29710
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Connected, [email protected]
  I ri - 895 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1729 Newland Road, Charlotte, NC 28216
  Listing Courtesy Of: Agent Group Realty LLC, 704-241-1844
  I ri - 433 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  5.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2105 Worthington Drive, Matthews, NC 28104
  Listing Courtesy Of: ERA Live Moore, [email protected]
  I ri - 1 453 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (22d)
  5 bd
  6.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2200 Stratford Avenue, Charlotte, NC 28205
  Listing Courtesy Of: Koles's Keys Real Estate, [email protected]
  I ri - 466 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (12d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  319 Elm Street, Belmont, NC 28012
  Listing Courtesy Of: NorthGroup Real Estate LLC, [email protected]
  I ri - 179 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  5.0 ba
  metra katrorë
  ac
  9008 Rochedale Place, Waxhaw, NC 28173
  Listing Courtesy Of: Better Homes and Garden Real Estate Paracle, [email protected]
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  April Klein
  Numri i licencës: NC 348117 / SC 138644
  Castle & Kingdom

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cobe7bhrbnic773on2kg.jpg
  Fort Mill
  901 Dave Gibson Blvd. Fort Mill, South Carolina, 29708
  Zyrë

  April Klein
  Real Estate Agent NC 348117 / SC 138644
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.